پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان سمنان
کدمطلب: IkKAH2R3      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ ۰۷:۰۰:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۲۸
مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان خبر داد :

کسب 4رتبه برترکشوری توسط هنرجویان استان در پانزدهمین دوره مسابقات علمی –کاربردی کاردانش

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: هنرجویان استان با درخشش در پانزدهمین دوره مسابقات علمی – کاربردی 4 رتبه برتر کشوری را کسب کردند .

به گزارش اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش استان سمنان، محمدرضا جهان با اعلام این خبر گفت: از بین 261 نفر شرکت کننده در این دوره از مسابقات که در ارومیه برگزار شد 4نفراز از هنرجویان استان موفق به کسب رتبه های اول تا دوم شدند.

وی افزود: در این دوره از مسابقات مهدیه عبدیان از هنرستان سادات شهرستان سمنان در رشته نقشه کشی و رضوانه کشاورز از هنرستان معلم سمنان در رشته امور اداری رتبه اول کشوری را بدست آوردند .

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان ادامه داد: مهدی طالبی از هنرستان خوارزمی دامغان در رشته تاسیسات و احسان عرب یارمحمدی از هنرستان امام علی (ع) شاهرود در رشته سیستم های صوتی و تصویری موفق به کسب رتبه دوم کشوری این دوره از مسابقات شدند.

محمدرضا جهان خاطرنشان کرد:کسب این مقام ها در مسابقات علمی کاربردی در سنوات اخیر در استان در راستای سیاست توسعه متوازن رشته ها حادث گردیده است .

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه