پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان سمنان
کدمطلب: 8Zt6Wg0U      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۱۰:۵۵:۳۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۸۲
درراستای پروژه مهر:

نشست مشترک شورای معاونین آموزش و پرورش امیرآباد و دامغان

این نشست با هدف هم افزایی و هم سویی فعالیت های آموزشی و پرورشی شهرستان ومنطقه در قالب پروژه مهر96 در محل اردوگاه دکتر منصوری برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان به نقل ازمنطقه امیرآباد؛ ریاست اداره آموزش وپرورش منطقه امیرآباد در این جلسه برگزاری شورای معاونین مشترک و تبادل اطلاعات و انتقال اندیشه را برای رشد وتعالی اهداف عالیه نظام تعلیم و تربیت اتفاق پسندیده و راهگشا تلقی نمود.

علیرضا نجاتی زاده ضمن بیان وضعیت نیروی انسانی،فضاهای آموزشی و مسائل جاری آموزش وپرورش منطقه به اهمیت پتانسیل و ظرفیت های مشترک منطقه امیرآباد و شهرستان دامغان در راستای توانمندسازی حوزه های مختلف و ارتقای کمی و کیفی فالیت ها اشاره نمود و راه تحقق آن را همدلی،همفکری و مساعدت همه جانبه دو مجموعه دانست.

آقای حسن کاتبی مدیریت محترم آموزش و پرورش شهرستان دامغان،سفارش به امر مشورت در آیات نورانی قرآن کریم و احادیث ائمه معصومین و نقش آن را در اخذ تصمیمات سازنده و کاربردی مهم دانست و به آمادگی آموزش و پرورش دامغان در انتقال تجربیات سازنده در حوزه های مختلف،عنایت به رشد کیفی و کمی دستاوردها در زمینه های مشترک، اشاره و تاکید نمود.

درادامه توسط معاونین و کارشناسان محترم حاضر درجلسه­ مباحث و موضوعات تخصصی من جمله،گسترش همکاری ها در راستای اجرای دستورالعمل سازماندهی نیروی انسانی،استفاده از پتانسیل گروه های آموزشی،تشکیل جلسات توجیهی ویژه کارشناسان اداری ومدیران مدارس، ارتقاء امور رفاهی و معیشتی همکاران،برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه مربیان قرآنی،پرورشی و تربیت بدنی،اهتمام ویژه در رشد آموزه های اخلاقی و تربیتی در سطح واحدهای اداری و آموزشی،انجام بازرسی های تخصصی و دوره ای از واحدهای آموزشی و اداری توسط بازرسان مجرب و توانمند و......مطرح و منتج به اخذ مصوباتی گردید.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه