پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان سمنان
کدمطلب: EA6DlUwR      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۱۱:۰۵:۰۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۸۹
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بسطام:

طرح هجرت 3 ، طرحی ارزشمند جهت نهادینه نمودن فرهنگ کاروتلاش دردانش آموزان

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بسطام در افتتاحیه طرح هجرت ، این طرح را طرحی ارزشمند جهت نهادینه نمودن فرهنگ کار و تلاش در نسل جوان عنوان نمود

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان، افتتاحیه طرح هجرت 3 با حضور مسئولین اداره آموزش و پرورش، مسئولین بسیج دانش اموزی و مسئول بسیج سازندگی شهرستان شاهرود ، در دبستان فاطمیه برگزار شد.

 سید محمد موسوی در این مراسم با اشاره به اهمیت اجرای طرح هجرت 3 دانش آموزی اظهار داشت:یکی از طرح های ارزشمند طرح هجرت 3 می باشد که در راستای بهره گیری هر چه بهتر از اوقات فراغت دانش اموزان در دستور کار آموزش و پرورش و بسیج دانش اموزی قرار دارد.

 وی هدف از اجرای این طرح را نهادینه کردن فرهنگ کار و تلاش در نسل جوان عنوان نمود و بیان داشت: طرح هجرت 3 با هدف غنی سازی اوقات فراغت، فراگیری کارگروهی، مهارت آموزی و همچنین نهادینه کردن فرهنگ کار و تلاش هر ساله با استقبال دانش آموزان برگزار می شود.

در ادامه گزارشی از روند اجرای طرح توسط احمد کوثری مدیریت  هنرستان شهیدچمران و عامری سرپرست کارگاه تعمیر و تجهیز ارائه شد و مسائل  و مشکلات اجرای طرح مورد بررسی قرار گرفت .

لازم به ذکر می باشد: طرح هجرت 3  با هدف تحقق بخشیدن به فرامین مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی،  نوسازی مدارس و ایجاد فضای مشارکت بین جوانان ، همچنین شناسایی و بکارگیری قابلیت ها و ظرفیت های دانش آموزان، افزایش دلبستگی دانش آموزان به فضاهای آموزشی، ارتقاء توان و تخصص دانش آموزان و آشناسازی دانش آموزان با فرهنگ کار و تلاش می باشد و با همکاری  دو نهاد آموزش و پرورش و بسیج دانش آموزی اجرایی می گردد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه