پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان سمنان
کدمطلب: IkQeBLqL      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۱۲:۱۶:۱۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۵۶
رئیس اداره ارزیابی عملکرد اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان

رضایت مسافرین و زائرین حرم امام رضا (ع) هدف اصلی عوامل اجرایی ستاد اسکان می باشد

ریاست اداره ی ارزیابی عملکرد اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان از فعالیت های ستاد اسکان مسافران تابستانی در گرمسار بازدید به عمل آورد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان سمنان به نقل ازشهرستان گرمسار،علی طاهرزاده ریاست اداره ارزیابی عملکرد اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان  ضمن بازدید از فعالیت های ستاد اسکان دبیان کرد : رضایت مسافرین و زائرین حرم امام رضا (ع) هدف اصلی عوامل اجرایی ستاد اسکان می باشد .

وی در ادامه افزود : دریافت نظرات و انتقادات مهمانان تابستانی منجر به شناخت نقاط قابل بهبود و در نهایت ارتقاء خدمات می باشد .

علی زمانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان گرمسار در حاشیه ی این مراسم گفت :برنامه ریزی دقیقی در خصوص اسکان مسافران در فصل تابستان صورت گرفته است و تمامی عوامل اجرایی  در تلاش به منظور به وجود آوردن شرایط مناسب جهت اسکان مسافران  تابستانی می باشند .

لازم به ذکر است رئیس اداره ی ارزیابی عملکرد استان به اتفاق آقای حسینی کارشناس تعاون اداره کل، روز سه شنبه بیستم تیر ماه 96 از ستاد و مراکز اسکان شهرستان گرمسار بازدید به عمل آورده واز نزدیک فعالیت های ستاد و مراکز را مورد  بررسی قرار دادند.  

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه