پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان سمنان
کدمطلب: ryEvfzQN      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۱۵:۱۱:۰۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۶۶
با حضور رییس اداره مدارس و مراکز غیر دولتی و مشارکت های مردمی استان:

برگزاری اولین جلسه هم اندیشی شورای موسسان مدارس و مراکز آموزشی استان

اولین جلسه شورای هماهنگی موسسان مدارس و مراکز غیر دولتی استان به منظور بررسی راهکارهای ارتقای کیفیت بخشی آموزشی و پرورشی در مدارس و مراکز غیر دولتی با حضور رییس اداره مشارکت های مردمی استان ،رییس آموزش و پرورش شاهرود و نمایندگان شورای هماهنگی مدارس و مراکز غیر دولتی در سالن جلسات مدیریت آموزش و پرورش شهرستان شاهرود برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان سمنان،در ابتدای جلسه آقای اسقایی ضمن تشکر از زحمات شورای هماهنگی موسسان مدارس و مراکز غیر دولتی دوره قبل،تعامل و همراهی و همدلی اعضا در پی گیری و حل و فصل مشکلات را از ویژگی های بارز آنان بیان نمود.

 وی ضمن تبیین اهداف و برنامه های حوزه مشارکت های مردمی ابراز امیدواری کرد: با تعامل و همفکری در این جلسات شاهد پیشرفت های روز افزون در جهت اعتلاء و مرتفع نمودن مشکلات  این استان باشیم.

رییس اداره  مدارس و مراکز غیر دولتی و مشارکت های مردمی استان در ادامه با بیان دیدگاههای کلی و با بررسی موارد عام و خاص در امور مدارس و مراکز غیر دولتی درخصوص اهم وظایف کمیته های هفت گانه اعضای شورا مطالبی را عنوان نمود.

اسقائی درپایان خاطر نشان کرد: از دستاوردهای شورای هماهنگی موسسان مدارس و مراکز غیردولتی دوره قبل برگزاری 30جلسه ، 200 مصوبه که 98 درصد آن اجرایی گشته است.

قابل ذکر است؛ در این جلسه آقای دکتر محمد شاه حسینی و آقای دکتر آرام رضا صادقی به ترتیب به عنوان روسای مدارس و مراکز غیردولتی استان انتخاب شدند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه