پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان سمنان
کدمطلب: MTMtgLKm      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۰۸:۴۴:۳۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۸۸
با حضور معاونین و روسای داخلی اداره کل آموزش و پرورش استان :

اولین گردهمایی مدیران مدارس هیات امنایی استان سمنان در سال 96

با حضور معاونین و روسای داخلی اداره کل آموزش و پرورش استان و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سمنان اولین گردهمایی مدیران مدارس هیات امنایی استان سمنان در سال 96 در سالن مدیریت بحران استانداری سمنان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان سمنان،در ابتدا جناب آقای اسقایی ریاست اداره مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین محترم ، به تشریح و تبیین اهداف راه اندازی و تشکیل مدارس هیات امنایی اشاره داشته و گزارشی اجمالی از این حوزه ارائه نمودند.

ایشان با بیان اینکه حدود 15000 نفر دانش آموز در 60 مدرسه هیات امنایی استان مشغول به تحصیل می باشند بر نقش و اهمیت این مدارس در افزایش کمی و کیفی سطح مدارس استان تاکید کرد.

 رئیس اداره مشارکت های مردمی آموزش و پرورش استان تصریح نمود: مدارس هیات امنایی محل تلاقی مشارکت، همکاری، همیاری، تعاون و همبستگی اولیای دانش آموزان در امور مدارس بوده و این هدف می بایست هرچه بیشتر مورد توجه قرار گرفته و در جهت گسترش و توسعه آن گام برداشته شود.

در ادامه جلسه جناب آقای محمدی معاون محترم آموزش ابتدایی ، جناب آقای شریفی معاون محترم پرورشی و فرهنگی و جناب آقای صفاری معاون محترم تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان ضمن تشریح فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته در سال تحصیلی 96-95 به تبیین برنامه ها و اهداف مدنظر آن جهت اجرا در سال تحصیلی آتی پرداخته و در این خصوص مباحثی را ایراد نمودند.

جناب آقای رضایی مدیر محترم آموزش و پرورش شهرستان سمنان به نمایندگی از مدیران و روسای آموزش و پرورش استان با تاکید بر قانونمندی و قانون مداری مدارس بخصوص در مباحث مالی و رعایت اولویت های خواسته شده ، اهداف و برنامه های آموزش و پرورش و سند تحول بنیادین را متذکر شدند.

در این همایش جناب آقای طاهرزاده ، ریاست محترم اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات و جناب آقای دارابیان ریاست محترم اداره آموزش متوسطه نظری استان به طرح مباحثی در رابطه با نحوه عملکرد مدارس و ارزیابی آنها و برنامه های حوزه خود پرداختند.

در پایان حجت اسلام والمسلمین جناب آقای شمس الدین ریاست محترم ستاد اقامه نماز استان و جناب آقای فامیلی معاون تبلیغ حوزه علمیه استان به تشریح و تبیین فعالیت ها، طرح ها و برنامه های مذهبی و آیینی در حال اجرا در مدارس استان پرداختند و به سوالات حاضرین در خصوص اجرای طرح امین و مشاورین مذهبی پاسخ دادند.

همچنین در این جلسه نمایندگان مدیران سه دوره تحصیلی مدارس هیات امنایی ، نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص برنامه ها و فعالیت های این حوزه ارائه نمودند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه