پورتال اداره كل آموزش و پرورش استان سمنان
کدمطلب: sIpEqaoE      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۰:۵۱:۲۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۳۷
مدیرآموزش وپرورش شهرستان دامغان:

برگزاری طرح هجرت 3 در ۲۰ آموزشگاه شهرستان دامغان

مدیرآموزش وپرورش شهرستان دامغان ازبرگزاری طرح هجرت 3 در ۲۰ آموزشگاه شهرستان دامغان خبرداد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان به نقل ازشهرستان دامغان صبح روز گذشته طرح هجرت 3 با حضور حسن کاتبی مدیر آموزش و پرورش و محمد خوشقدم فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه در آموزشگاه شهید منتظری رسما این طرح را آغاز نمودند .

در ابتدای مراسم حسن کاتبی تصریح کرد: هر موجود بهاری و بهار عمر انسان نیز دوره جوانی می باشد و ادامه داد: بهاری که هیچ گاه برگشت ندارد و باید قدر تک تک و لحظه لحظه ی این بهار را دانست.

در ادامه محمد خوشقدم گفت: تحصیل در کنار کار دو بالی می باشد که انسان را در مسیر موفقیت ریشه دار می کند و ادامه داد کار مسبب نشاط و شادابی فرد می شود. .

معاون پرورشی، تربیت بدنی آموزش و پرورش دامغان با اشاره به آغاز طرح هجرت ۳ گفت: این طرح با مشارکت ۱۳۰ دانش آموز در ۲۰ آموزشگاه این شهرستان اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: این طرح با همکاری ستاد طرح مهر آموزش و پرورش و سپاه ناحیه دامغان در ۲۰ آموزشگاه شهرستان دامغان اجرا می شود.

عظیمی پور خاطرنشان کرد: این طرح با هدف غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، مهارت آموزی، کاهش مشکلات اجتماعی، مسئولیت پذیری و تمرین مشارکت در راستای تعمیر مدارس انجام می گردد. و تصریح کرد: در اجرای این طرح مسابقه بهترین خاطره بین دانش آموزان برگزار و به ۱۰ خاطره برتر جوایزی اهدا خواهد شد، همچنین اردوهای تفریحی برون شهری و برون استانی برای دانش آموزان نیز درنظر گرفته شده است.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه